Najlepsze kominki

Części do kominków

Części do kotłów C.O.

Kuchenne naczynia żeliwne

Zimpex Sp. z o.o.

Gall 700 PANORAMA

brak na magazynie

3,530.00 zł

  • Bez podatku: 2,869.92 zł

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu kominek GALL 700 PANORAMA z szybrem. Firma wykonująca rekomendowany wkład kominkowy posiada certyfikat jakości ISO 9001:2000 co oznacza, że produkowane kominki są bardzo wysokiej jakości.

 

Cały wkład kominkowy malowany jest natryskowo pistoletem przy użyciu sprężarki. Metoda ta pozwala równomiernie, a zarazem bardzo dokładnie pokryć powierzchnie kominka. Stosowana jest mieszanka dwóch specjalistycznych farb, co w efekcie powoduje, że malowana powierzchnia jest ognioodporna i wytrzymuje max temperaturę do 500°C.

GALL 700 PANORAMA składa się z zespołu elementów wykonanych z żeliwa szarego GG20 połączonych ze sobą i uszczelnionych masą ognioodporną. Wkład kominkowy posiada drzwiczki wyposażone w szybę ceramiczną (o odporności termicznej do 750°C). Szyba ta umożliwia doskonały widok ognia, a jednocześnie zabezpiecza przed wypadaniem żaru oraz cofaniem się dymu do pomieszczenia. Urządzenie posiada regulację dopływu powietrza pierwotnego. Ponadto GALL 700 wyposażony jest w stalowy deflektor.

 

DEKLAROWANE PRZEZ PRODUCENTA DANE TECHNICZNE ŻELIWNEGO WKŁADU KOMINKOWEGO TYPU:

"GALL 700 PANORAMA"


Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć