Najlepsze kominki

Części do kominków

Części do kotłów C.O.

Kuchenne naczynia żeliwne

Zimpex Sp. z o.o.

Gall 600 z szybrem

brak na magazynie

1,980.00 zł

  • Bez podatku: 1,609.76 zł
 Mamy zaszczyt przedstawić Państwu kominek GALL 600 z szybrem.Firma wykonująca rekomendowany wkład kominkowy posiada certyfikat jakości ISO9001:2000, co oznacza, że produkowane kominki są bardzo wysokiej jakości.

 

JESTEM PRODUCENTEMGALLA 600.

 

Cały wkład kominkowy malowany jest natryskowo pistoletem podłączonym dosprężarki. Metoda ta pozwala równomiernie, a zarazem bardzo dokładnie pokryćpowierzchnie kominka. Stosowana jest mieszanka dwóch specjalistycznych farb, cow efekcie powoduje, że malowana powierzchnia jest ognioodporna i wytrzymuje maxtemperaturę do 500°C.

 

 

GALL 600 składa się z zespołu elementów wykonanych z żeliwa szarego GG20połączonych ze sobą (śrubowo) i uszczelnionych masą ognioodporną. Wkładkominkowy posiada drzwiczki wyposażone w szybę ceramiczną (o odpornościtermicznej do 750°C). Szyba ta umożliwia doskonały widok ognia, a jednocześniezabezpiecza przed wypadaniem żaru oraz cofaniem się dymu do pomieszczenia.

 

 

Urządzenieposiada regulację dopływu powietrza pierwotnego za pomocą, którego reguluje siędopływ powietrza do spalania. Ponadto GALL 600 wyposażony jest w stalowydeflektor. Deflektor zdecydowanie obniża zużycie paliwa, a jednocześnie nieobniża sprawności cieplnej wkładu.

 

Cechą charakterystyczną GALLA 600 jest dodatkowa ściana tylna. Międzyinnymi dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania nasz wkład kominkowy osiągaimponującą efektywność energetyczną na poziomie 75%.

 

DEKLAROWANE PRZEZ PRODUCENTA DANE TECHNICZNE ŻELIWNEGO WKŁADUKOMINKOWEGO TYPU: GALL600


Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć