Najlepsze kominki

Części do kominków

Części do kotłów C.O.

Kuchenne naczynia żeliwne

Zimpex Sp. z o.o.

Gall 700 z szybrem

W magazynie

2,350.00 zł

  • Bez podatku: 1,910.57 zł

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu kominek GALL 700 z szybrem. Firma wykonująca rekomendowany wkład kominkowy posiada certyfikat jakości ISO 9001:2000, co oznacza, że produkowane kominki są bardzo wysokiej jakości.

 

Cały wkład kominkowy malowany jest natryskowo pistoletem podłączonym do sprężarki. Metoda ta pozwala równomiernie, a zarazem bardzo dokładnie pokryć powierzchnie kominka. Stosowana jest mieszanka dwóch specjalistycznych farb, co w efekcie powoduje, że malowana powierzchnia jest ognioodporna i wytrzymuje max temperaturę do 500°C.

GALL 700 składa się z zespołu elementów wykonanych z żeliwa szarego GG20 połączonych ze sobą (śrubowo) i uszczelnionych masą ognioodporną. Wkład kominkowy posiada drzwiczki wyposażone w szybę ceramiczną (o odporności termicznej do 750°C). Szyba ta umożliwia doskonały widok ognia, a jednocześnie zabezpiecza przed wypadaniem żaru oraz cofaniem się dymu do pomieszczenia.

Urządzenie posiada regulację dopływu powietrza pierwotnego. Ponadto GALL 700 wyposażony jest w stalowy deflektor. Deflektor zdecydowanie obniża zużycie paliwa, jednocześnie nie obniżając sprawności cieplnej.

 

 

DEKLAROWANE PRZEZ PRODUCENTA DANE TECHNICZNE ŻELIWNEGO WKŁADU KOMINKOWEGO TYPU GALL 700Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć